Диспетчер по тепловій енергії:
 +38(050)348-22-26
Диспетчер по обслуговуванню внутрідомових мереж:
 +38(050)305-18-51  +38(063)337-39-73
 +38(0627)48-24-10
 Написати нам
ЧаВо > Питання - Відповідь

Питання - Відповідь

 

Чи буде нараховуватися пеня за теплову енергію?

Нашим підприємством будуть застосовуватися всі штрафні санкції, передбачені чинним законодавством, для стягнення заборгованості у випадку несвоєчасної оплати за теплову енергію. Кожний абонент зобов'язано зробити оплату в строк до 20 числа наступного за звітним місяцем.
 

Як виконуються нарахування по приладах обліку теплової енергії ?

Згідно Правил нарахування виконуються пропорційно опалювальної площі квартир .
 

Чому відрізняються нарахування за однакові по площі квартири в будинках з тепломірами?

На цей факт впливає ступінь підготовленості житлового будинку до установки приладу обліку- утеплення транзитних трубопроводів, установка подвійних дверей у під'їздах, утеплення дахів і крім того кількість відключених квартир у зв'язку з установкою індивідуального опалення.
 

Мені призначена субсидія на санітарну норму. Як робити оплату за тепло?

У цьому випадку Ви оплачуєте Ваш обов'язковий платіж, зазначений у повідомленні з відділу субсидій і додатково в 100% розмірі оплачуєте за площу понад санітарну норму.
 

У нас на будинку встановлений лічильник тепла, але він не працює. Чому Ви не знімаєте його на ремонт- адже за тепло ми платимо Вам?

Якщо на введенні в будинок установлений прилад обліку тепла, але в цей час він перебуває в неробочому стані ми нараховуємо мешканцям будинку оплату за теплову енергію по тарифу, з розрахунку вартості 10.89 за 1 м2.  У випадку якщо прилад належить і перебуває на балансі Керуючої компанії, значить і ремонт повинен виконуватися ними.

 Надіслати на друк