Диспетчер по тепловій енергії:
 +38(050)348-22-26
Диспетчер по обслуговуванню внутрідомових мереж:
 +38(050)305-18-51  +38(063)337-39-73
 +38(0627)48-24-10
 Написати нам

Перелік питань:

 Питання №305

Питання:

В подъезде отсутствуют батареи. Весь дом на автономном отоплении. Откуда берется платежка за обогрев лестничных площадок?

 • Задав запитання: Светлана Александровна
 • 2021-02-24 09:53:47

 • Обговорення питання:

  Добрый день! Для ответа на Ваш вопрос надо знать адрес дома.Укажите,пожалуйста,адрес дома. Методика,по которой выполняются начисления оплаты, предусматривает начисления за тепловую энергию на обогрев мест общего пользования (в квитанции-тепловая енергия на МЗК)и тепловая энергия на функционирование внутридомовой системы отопления (в квитанции-тепловая энергия на ФВСО).В случае,если Ваша квартира оборудована индивидуальным отоплением,Вы обязаны оплачивать тепловую энергию на обогрев МЗК и тепловую энергию на ФВСО согласно предъявленной квитанции (Закон Украины "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання ст.10п.6).Для более конкретного ответа необходимо указать адрес дома.

   Питання №304

  Питання:

  Здравствуйте, подскажите, как отказаться от бумажного счета. Я получаю квитанции онлайн, мне этого достаточно. У всех поставщиков такая функция есть, кроме вас.

 • Задав запитання: Николай
 • 2021-02-15 09:15:16

 • Обговорення питання:

  Добрый день! Ваш вопрос находится на рассмотрении.

   Питання №300

  Питання:

  Добрый день! Сегодня получена квитанция на оплату 133,93. на основании чего я получаю начисления, так как в квартире индивидуальное отопление.г Соледар,ул.Носова 7/20

 • Задав запитання: Наталья
 • 2021-02-08 09:31:04

 • Обговорення питання:

  Надаємо роз’яснення на Ваше звернення щодо нарахування за надані послуги з постачання теплової енергії та розподілу спожитої теплової енергії у будинку за адресою вул. Носова ,7,м.Соледар..

  З опалювального періоду 2020-2021 р.р. обсяг послуги з постачання теплової енергії, яка надається споживачу, визначається як частина обсягу теплової енергії спожитої будинком, визначена та розподілена згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі Закон), Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою КМУ від 21.08.2019р. № 830, Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку ,будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018р № 315 (надалі-Методика) За цією Методикою у будинках зі встановленими на вводі приладами обліку теплової енергії, запроваджується розподіл теплової енергії в будинку як на споживачів, які користуються централізованим опаленням так і на споживачів, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням. Власники квартир та інших вбудованих приміщень, в яких влаштоване індивідуальне опалення , сплачують частку фактично спожитої теплової енергії будинком, яка затрачена на опалення місць загального користування (при наявності приладів обліку тепловоїї енергії) та частку фактично спожитої теплової енергії будинком на функціонування внутрішньобудинкової системи опалення (ст. 10 п.6 Закону).
  У будинку за адресою вул. Носова,7 відсутні опалювані місця загального користування.Теплова енергія на них не розподіляється,оплата не нараховується.
  Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення (в квитанції : теплова енергія на ФВСО) –втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинкової системи опалення поза межами опалюваних приміщень, опалювальних МЗК та допоміжних приміщень (розділ 1 п.2 абзац 5 Методики).
  Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення , приймається як частка від загального обсягу теплової енергії, спожитої на опалення будівлі при подачі теплоносія в опалювані приміщення ( втрати теплової енергії розподільчими трубопроводами опалення будинку, прокладеними в підвалі або на горищі) від:
  центрального теплового пункту або теплогенеруючої/когенераційної установки, яка не є автономною-8%. (п.2Методики).
  Таким чином , на ФВСО розподіляється 8% від загального обсягу спожитої теплової енергії будинком, зафіксованого загальнобудинковим приладом обліку теплової енергії. Обсяг теплової енергії на ФВСО визначається за Методикою та розподіляється між споживачами пропорційно до площі квартири (іншого нежитлового приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна). Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення розподіляється також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення (ст. 10 п.6 Закону)
  Отже, за обсяг фактично спожитої теплової енергії будинком, яка витрачена на функціонування внутрішньобудинкової системи, сплачують не лише споживачі, які користуються централізованим опаленням, але й ті споживачі, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням та інших вбудованих приміщень. Відтепер мешканцям будинку, які мають індивідуальне опалення, будуть надходити платіжні документи на оплату ФВСО.
  Мешканцям, які користуються централізованим опаленням, в квитанціях вказана графа на оплату т/е на ФВСО, яка раніше входила до загального розрахунку отриманої теплової енергії, зафіксованої приладом обліку будинку, але за мінусом витрат, які відтепер повинні сплачувати власники «індивідуалки».
  Теплова енергія на ФВСО не є додатково нарахованою – це частка теплової енергії , яка зафіксована загальнобудинковим приладом обліку теплової енергії.

  Тобто,за Методикою виконується розподіл загального обсягу спожитої Вашим будинком теплової енергії за адресою вул.Носова,7 наступним чином:

  -обсяг спожитої теплової енергії на опалення приміщень (для тих, хто користується централізованим опаленням);
  -теплова енергія на ФВСО.(8% від загального обсягу для усіх споживачів у будинку).
  По особовому рахунку за адресою вул.Носова7 кв.20 за теплову енергію на ФВСО нараховано
  Листопад 2020р.-34.59грн.,грудень 2020р.- 41.37 грн.,січень 2021 р.-42.97грн.,всього -118.93 грн.


  Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов'язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обчислень індивідуальних рахунків споживачів (нарахування, оплати послуг), формування рахунків, доставка рахунків споживачам.
  Плата за абонентське обслуговування визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс., але не більше ніж граничний розмір встановлений Кабінетом Міністрів України . Відповідно до Постанови КМУ від 21.08.2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами»: станом на 01.08.2020 року граничний розмір плати становить 31,15 грн з ПДВ з одного абонента. Розрахунковий розмір плати за абонентське обслуговування ТОВ «Бахмут-Енергія» становить 5.00 грн. з абонента в місяць, що значно менше за граничний розмір встановлений Кабінетом міністрів України. Сплачується споживачами 1 раз на місяць.
  Витрати на абонентське обслуговування споживачів не входять до послуги з постачання теплової енергії. Послуга з постачання теплової енергії дорівнює витратам на теплову енергію. Така складова як абонентське обслуговування із тарифу на послугу з постачання теплової енергії виключена. Абонентське обслуговування є окремим видом витрат , який постачальник зобов`язаний відображати в платіжних документах окремо.
  По особовому рахунку за адресою вул.Носова7 кв.20 за абонентське обслуговування нараховано
  Жовтень 2020р.-2.10грн. Листопад 2020р.-5,00 грн.,грудень 2020р.-5.00грн.,січень 2021 р.-5.00 грн., всього -17.10грн.,оплачено-2.10грн.Залишок до оплати -15.00грн.
  По особовому рахунку за адресою вул.Носова 7 кв.20 станом на 01.02.2021 року борг складає 133.93 грн.


  Ви маєте можливість ознайомитись з указаними в цьому листі нормативними документами на сайті підприємства http:// are-enerqija/com .   Питання №284

  Питання:

  Добрый день! От 30.11, 2020 г. получена квитанция на оплату 105 гр. прошу предоставить мне договор на основании которого получаю начисления, а также предоставить смету о начисления, так как в квартире индивидуальное отопление и отчёт о проделанной вами техническом обслуживании и текущего ремонта внутридомрвых сетей центрального отопления с указанием организации по адресу Юбилейная 6. Спасибо. Обоснуйте ответ с даннвыми о проделанной Вашей организации работе и смету о начислениях.

 • Задав запитання: Екатерина
 • 2020-12-10 11:41:01

 • Обговорення питання:

  Добрый день! Укажите,пожалуйста,Ваш адрес .

   Питання №282

  Питання:

  ВОзможна ли установка счетчика тепловой енергии в квартире?

 • Задав запитання: Дмитрий
 • 2020-11-24 17:08:44

 • Обговорення питання:

  Возможность установки прибора учета тепловой энергии , а также его технические характеристики определяется проэктом , разработанным организацией или проектировщиком , имеющим соответствующий квалификационный сертификат.

   Питання №281

  Питання:

  В моей квартире индивидуальное отопление. Предоставьте пожалуйста расчет моей оплаты за отопление мест общего пользования за октябрь 2020г.

 • Задав запитання: ИГОРЬ
 • 2020-11-16 16:14:33

 • Обговорення питання:

  З опалювального періоду 2020-2021 р.р. обсяг послуги з постачання теплової енергії, яка буде надана споживачу, визначається як частина обсягу теплової енергії спожитої будинком, визначена та розподілена згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених Постановою КМУ від 21.08.2019р. № 830, Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг ,затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку ,будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018р № 315 (надалі-Методика) За цією Методикою у будинках зі встановленими на вводі приладами обліку теплової енергії, запроваджується розподіл теплової енергії в будинку в тому числі і на споживачів, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням. Власники квартир та інших вбудованих приміщень, в яких влаштоване індивідуальне опалення , сплачують частку фактично спожитої теплової енергії будинком ,яка затрачена на опалення місць загального користування (при наявності приладів обліку тепловоїї енергії) та частки на функціонування внутрішньобудинкової системи опалення. У Вашому будинку нагрівальні прилади у підїздах відсутні(чи відключені) тому нарахування за опалення місць загального користування відсутнє.У квитанції до оплати присутній рядок- теплова енергія на ФВСО -обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи опалення(в квитанції :теплова енергія на ФВСО) –втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинкової системи опалення поза межами опалюваних приміщень, опалювальних МЗК та допоміжних приміщень.
  Обсяг теплової енергії на ФВСО визначається за Методикою та розподіляється між споживачами пропорційно до площі квартири (іншого нежитлового приміщення,яке є самостійним об’єктом нерухомого майна).Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення , приймається як частка від загального обсягу теплової енергії, спожитої на опалення будівлі при подачі теплоносія в опалювані приміщення ( втрати теплової енергії розподільчими трубопроводами опалення будинку, прокладеними в підвалі або на горищі) від:
  автономной теплогенеруючой/когенераційной установки –центрального теплового пункту або теплогенеруючої/когенераційної установк, яка не є автономною-8%.
  Отже, за обсяг фактично спожитої теплової енергії будинком , яка затрачена на опалення місць загального користування (при наявності ) та на функціонування внутрішньобудинкової системи сплачують не лише споживачі, які користуються централізованим опаленням, але й ті споживачі, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням та інших вбудованих приміщень. Тобто, нарахування оплати за опалення місць загального користування по Вашому особистому рахунку відсутнє.


   Питання №269

  Питання:

  Прошу объяснить, что это за ежемесячный платеж мне присылают в сумме 196,87 начиная с мая месяца 2020 г. Я в течение отопительного сезона оплачивала четко по счетам.Никаких долгов у меня нет. И вдруг после окончания отопительного сезона мне приходят смс о том, что я должна заплатить указанную сумму.

 • Задав запитання: Тетяна Василівна
 • 2020-07-15 10:36:50

 • Обговорення питання:

  Шановна, Тетяна Василівна, по закінченню опалювального сезону по Вашому особовому рахунку залишився не оплачений рахунок за квітень 2020 у розмірі 196,87 грн. У липні місяці Вами сплачено зазначений рахунок, за спожиту теплову енергію заборгованості немає.Дякуємо

   Питання №261

  Питання:

  Как создать личный кабинет во время карантина не посещая лично абонотдел

 • Задав запитання: наталья
 • 2020-04-09 12:20:18

 • Обговорення питання:

  На момент дії карантину, Ви можете написати заяву (бланк заяви знаходиться на сайті в розділі як розпочати роботу) від руки та надіслати нам фотографію цієї заяви електронною поштою. Також надіслати фотографію паспорта власника особового рахунку! (1 сторінка та сторінка прописки) для верифікації.

   Питання №260

  Питання:

  лицевой счет16259. Точную дату не помню. Или декабрь, или январь.

 • Задав запитання: Нина
 • 2020-03-02 14:04:24

 • Обговорення питання:

  Ваш обліковий запис активний. Використовуйте логін і пароль який Вам видали в абонентському відділі (вони залишилися без змін). У разі якщо Ви не можете потрапити на наш сайт звертайтеся до свого провайдера.
  Дякуємо за звернення!

   Питання №259

  Питання:

  Я зарегистрирована,но не могу зайти в личный кабинет.

 • Задав запитання: Нина
 • 2020-03-02 13:31:46

 • Обговорення питання:

  Вкажіть, будь ласка свій особовий рахунок і дату подачі заяви. Дякуємо за звернення!

  ←назад   1  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]   вперед→


  Задайте своє питання:

  *Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” питання, пов'язані з фінансовими даними Вашого особового рахунку, задавати не можна, тому що цей розділ сайту є загальнодоступним.