Диспетчер по тепловій енергії:
 +38(050)348-22-26
Диспетчер по обслуговуванню внутрідомових мереж:
 +38(050)305-18-51  +38(063)337-39-73
 +38(0627)48-24-10
 Написати нам

Перелік питань:

 Питання №237

Питання:

Доброго дня! Як зареєструватися на сайті?

  • Задав запитання: Максим
  • 2019-05-09 20:01:06

  • Обговорення питання:

    Вся інформація знаходиться в розділі "Як розпочаті роботу?". Дякуємо за звернення!

     Питання №234

    Питання:

    Добрый день. В нашем доме в начале февраля вышел из строя общедомовой счётчик тепла. Как нам было разъяснено председателем нашего ОСМД, плата за отопление в период отсутствия счётчика будет начислена по среднему за 2 предыдущих месяца. Однако плата за февраль была была начислена по квадратным метрам, в результате в коротком (и достаточно тёплом) месяце феврале мне была начислена совершенно немыслимая и неподъёмная для меня материально сумма в 2850 грн.95 коп. Будет ли проведен перерасчёт?

  • Задав запитання: Андрей Викторович
  • 2019-03-05 16:44:32

  • Обговорення питання:

    З 02.08.2017 року набрав чинності Закон України від 22.06.2017 року №2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та теплопостачання» (далі-Закон) Відповідно до Закону за січень 2019 року нарахування оплати за спожиту теплову енергію за адресою вул.Чайковського,32 у зв’язку з виходом із ладу приладу обліку теплової енергії виконано згідно середньомісячних показань за попередній опалювальний період. За роз’ясненнями Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №7/10. 1/2041-19 від 08.02.2019 року відносини, у процесі надання комунальних послуг споживачам регулюватимуться Законом з 01.05.2019. Тому ,у лютому 2019 року нарахування оплати за спожиту теплову енергію за адресою вул. Чайковського,32 виконано згідно діючих на цей час «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення» ( з доповненнями та змінами), які було затверджено Постановою Кабінету Міністрів України №630 от 21.07.2005 г (п.15) , а саме – за нормами споживання.

    Дякуємо за звернення!

     Питання №233

    Питання:

    Добрый день, для проверки работы канала оплаты услуг через Приват банк 15.02.2019 года в 16:02 была перечислена сумма 21 грн. К сожалению движения денег я не вижу в личном кабинете. Ответьте пожалуйста, пришла эта сумма и какого числа. С увжением, Г.А. Семеренко.

  • Задав запитання: Семеренко Галина
  • 2019-02-19 09:53:48

  • Обговорення питання:

    Гроші зараховані на ваш особовий рахунок 18.02.2019 в сумі 10грн. і 11грн. всього 21грн. В особистому кабінеті ви побачите цю оплату в кінці місяця після актуалізації Ваших фінансових даних по розрахунковому періоду.

    Дякуємо за звернення!

     Питання №232

    Питання:

    обьясните почему в платежке стоит сума 2000 гривен, к оплате 830 хотя у меня льгота 75%, плюс это тогда выходит за 1-н квартиру 36 квадратов без льготы 3200

  • Задав запитання: Виталий
  • 2019-02-16 17:53:01

  • Обговорення питання:

    У зв'язку зі зниженням соціальних стандартів з травня 2017года при призначенні житлових субсидій та пільг при розрахунках за теплову енергію (згідно ПКМУ №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами та доповненнями) від 06.08.2014р.,встановлено нові норми споживання теплової енергії.
    Дія Постанови розповсюджується на всю територію України. Розрахунок норми споживання теплової енергії по пільгах та субсидіях в будинках залежить від етажності . Розрахунок для 1-4 поверхових будинків відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 (зі змінами і доповненнями)
    0,0431 Гкал / м2 - соціальний норматив для будинків з приладами обліку тепла в місяць;
    0,656 - коригуючий коефіцієнт для 1-4 поверхових будинків в Донецькій області;
    0,0282736 Гкал / м2 - норма споживання теплової енергії в будинках з приладами обліку тепла для нарахувань по пільгах та субсидіях на місяць.
    Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення переказується
    на рахунок теплопостачальної організації сума відшкодування для оплати вартості послуги в розмірі соціальних нормативів.
    Розрахунок вартості теплової енергії по кв. 15 будинку 14 по вул. Різдвяна
    Опалювальна площа квартири: 30,9м2
    Пільгова площа 30,9м2 75%
    З технологічними данними по будинкам із зазначенням розміру опалювальної площі і розрахунками витрат теплової енергії на 1 м2 опалювальної площі Ви маєте можливість ознайомитись на сайті підприємства http://are-energija.com.
    Фактичні витрати теплової енергії на 1м2 по житловому будинку№14 вул.Різдвяна за
    січень 2019 року становлять - 0,03625262 Гкад/м2
    Сума оплати заявлена до відшкодування структурному підрозділу з питань
    соціального захисту населення по пільзі (в розмірі соціального нормативу):
    0.0282736*30,9*1789,40*75%=1172,49 грн.
    Розрахунок вартості теплової енергії без урахування пільг (за фактичним
    споживанням)
    0.03625262*30,9*1789,40=2004,50грн. грн.
    До оплати
    2004.50-1172,49=832,01 грн.

    Дякуємо за звернення!


     Питання №231

    Питання:

    как производится расчет за услуги теплообогрева квартиры как людям самим проверить правильность платежки которые вы предоставляете , и стоит ли счетчик на нашем доме?

  • Задав запитання: Виталий
  • 2019-02-16 17:49:38

  • Обговорення питання:

    Розрахунки за спожиту теплову енергію виконуються згідно « Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення» ( з доповненнями та змінами), які було затверджено Постановою Кабінету Міністрів України №630 от 21.07.2005 г.9далі за текстом –Правила). На вводі в житловий будинок за адресою вул. Різдвяна ,14 встановлено прилад обліку теплової енергії ( теплолічильник), який фіксує споживання теплової енергії будинком
    Нарахування оплати за спожиту теплову енергію виконано згідно діючого порядку обліку спожитої теплової енергії , визначеного п. 12 Правил: у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі квартири.
    З технологічними данними по будинкам із зазначенням розміру опалювальної площі і розрахунками витрат теплової енергії на 1 м2 опалювальної площі Ви маєте можливість ознайомитись на сайті підприємства http://are-energija.com.

    Дякуємо за звернення!


     Питання №230

    Питання:

    подскажите пожалуйста контактный телефон,где можно узнать почему пришла квитанция за январь 2019г - услуги техобслуживания в двойном размере(20,68),если плачу регулярно,только был долг за окт.2018(10,34),который был уплачен 11.12.2018-20,68(за окт.и нояб.2018).За дек.тоже оплачено-10,34(15.01.19).Придти на сверку не могу.

  • Задав запитання: Грициенко Дарья
  • 2019-02-13 19:01:19

  • Обговорення питання:

    Вашу квитанцію у сумі 10,34 грн., сплачену за обслуговування мереж в січні 2019 року за грудень 2018 року, ТОВ "Бахмут-Енергія" отримала з запізненням 06 лютого 2019 року, тому вона і була рознесена на Ваш особовий рахунок у лютому 2019 року. Фактичний борг тільки за січень 2019 року становить 10,34 грн.

    Дякуємо за звернення!

     Питання №229

    Питання:

    ВСЕ ПОЛУЧИЛОСЬ, БОЛЬШОЕ СПАСИБО. УДАЧИ

  • Задав запитання: НАТАЛИЯ
  • 2019-01-25 11:59:04

  • Обговорення питання:

    Дякуємо за звернення!

     Питання №226

    Питання:

    24.01.2019 года подписано соглашение для входа в личный кабинет, но войти не могу. что делать?

  • Задав запитання: НАТАЛИЯ
  • 2019-01-24 12:12:22

  • Обговорення питання:

    Ваше питання було успішно оброблено. Тепер Ви можете скористатися послугою "Особистий кабінет". Дякуємо за звернення!

     Питання №225

    Питання:

    Здравствуйте!Сегодня получила у оператора пароль к личному кабинета,а войти не могу.Ошибка активации.Почему?

  • Задав запитання: Елена
  • 2019-01-21 14:42:21

  • Обговорення питання:

    Ваше питання було успішно оброблено. Тепер Ви можете скористатися послугою "Особистий кабінет". Дякуємо за звернення!

     Питання №220

    Питання:

    Здравствуйте! Хотелось бы узнать, почему не обновляется сайт, проплатила за отопление, но до сих пор висит долг?все время так будет? Или обновится. Спасибо

  • Задав запитання: Марина
  • 2018-12-22 12:03:13

  • Обговорення питання:

    В особистому кабінеті ви побачите цю оплату в кінці місяця після актуалізації Ваших фінансових даних по розрахунковому періоду.

    Дякуємо за звернення!

    ←назад   1  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]   вперед→


    Задайте своє питання:

    *Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” питання, пов'язані з фінансовими даними Вашого особового рахунку, задавати не можна, тому що цей розділ сайту є загальнодоступним.