Диспетчер по тепловій енергії:
 +38(050)348-22-26
Диспетчер по обслуговуванню внутрідомових мереж:
 +38(050)305-18-51  +38(063)337-39-73
 Контакти
 Написати нам

Перелік питань:

 Питання №331

Питання:

Как позвонить начальнику расчетного отдела бнужен телефон.

 • Задав запитання: нина
 • 2021-09-27 08:53:31

 • Обговорення питання:

  Телефон 0504382861, 0503742034. Прийом вул.Зелена,41 :вівторок, четверг 14.00-16.00

   Питання №328

  Питання:

  Добрый день. Наш дом оборудован теплосчетчиком, но возникло желание установить в квартире индивидуальный теплосчетчик. Отсюда вопросы: 1) Возможна ли установка индивидуальных тепловых счетчиков в квартире? 2) Сколько стоит поверка таких счетчиков и с какой периодичностью она должна проводиться? 3) И, если установка возможна, какая модель счетчиков рекомендуется к покупке?

 • Задав запитання: Ирина
 • 2021-09-23 10:23:27

 • Обговорення питання:

  Надаємо відповідь на Ваше звернення щодо можливості обладнання квартири індивідуальним теплолічильником.
  Теплолічильник у квартирі є вузлом розподільного обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання теплової енергії. Відповідно до частини сьомої статті 4 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Постановою КМУ №829 від 10.10.2018 року затверджено Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів - розподілювачів теплової енергії (надалі Порядок).
  Згідно Порядку розподільний облік споживання комунальної послуги з постачання теплової енергії в окремих приміщеннях будівлі, що приєднана до зовнішніх інженерних мереж і оснащена вузлами комерційного обліку теплової енергії, забезпечується шляхом встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії на вводі трубопроводів внутрішньобудинкової системи опалення в окреме приміщення будівлі або приладів - розподілювачів теплової енергії на опалювальних приладах.
  Технічна можливість встановлення вузлів розподільного обліку визначається під час обстеження внутрішньобудинкової системи опалення суб’єктом господарювання, що має ліцензію на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, з обов’язковим переліком робіт з монтажу внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання шляхом встановлення відповідності кожному з критеріїв у форматі так/ні, визначених у пункті 6 цього Порядку.
  Одним із обов’язкових критеріїв технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку є наявність окремого відгалуження системи опалення для окремого приміщення. Нажаль, вертикальна внутрішньобудинкова система опалення, що мається у житлових будинках нашого міста, не передбачає окремого відгалуження системи опалення у кожну квартиру. На відміну від горизонтальної внутрішньобудинкової системи опалення, якою обладнані «новобудови», де кожна квартира має свій окремий ввід системи опалення. Отже, до питання встановлення розподільних приладів обліку теплової енергії в квартирах з вертикальною системою опалення слід підходити комплексно, з відповідним переобладнанням загальнобудинкової системи опалення та встановленням приладів обліку у всіх квартирах багатоповерхового будинку. Крім цього, згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», прийняття всіх рішеннь «щодо проведення поточного і капітального ремонтів, реконструкції, реставрації, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку та визначення підрядників для виконання таких робіт» належить до повноважень зборів всіх співвласників багатоквартирного будинку.
  Також, згідно НАКАЗу Мінистерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №205 від 09.08.2018 року; яким було затверджено «ПОРЯДОК оснащення окремих приміщень у будівлях вузлами розподільного обліку/приладами-розподілювачасм теплової енергії та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку», у разі відсутності технічної можливості оснащення централізованої системи опалення будинку вузлами розподільного обліку, розподільний облік спожитої теплової енергії в окремих приміщеннях у будівлях здійснюється за допомогою приладів-розподілювачів теплової енергії. Для здійснення розподільного обліку спожитої теплової енергії усі опалювальні прилади такої будівлі оснащуються приладами-розподілювачами теплової енергії. Порядок встановлення приладів-розподілювачів власниками (співвласниками) багатоквартирних будинків, також, визначений у «ПОРЯДОКу оснащення окремих приміщень у будівлях вузлами розподільного обліку/приладами-розподілювачасм теплової енергії та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку». Але, слід зазначити, що прилади - розподілювачі не вимірюють обсяг спожитої теплової енергії окремим приміщенням, як лічильники тепла, а дозволяють вирахувати частку теплоспоживання кожним радіатором із загального теплоспоживання, який вимірюється загальнобудинковим комерційним вузлом обліку. Таким чином, за допомогою розрахунків на основі показань приладів - розподілювачів є можливість дізнатися, скільки конкретна квартира спожила тепла. Економічна доцільність встановлення приладів - розподілювачів на опалення в багатоквартирному будинку вирішується власниками або співвласниками помешкань. Однак, повідомляємо, що згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», показання приладів - розподілювачів теплової енергії використовуються при розподілі виключно за умови, що такими приладами оснащено не менше, як 50 відсотків опалювальних приладів будинку.
  Відповіді на Ваші інші питання щодо типу теплолічильника, його періодичної повірки може надати лише проектна організація.


   Питання №327

  Питання:

  Добрый день. Наш дом оборудован теплосчетчиком, но возникло желание установить в квартире индивидуальный теплосчетчик. Отсюда вопросы: 1) Возможна ли установка индивидуальных тепловых счетчиков в квартире? 2) Сколько стоит поверка таких счетчиков и с какой периодичностью она должна проводиться? 3) И, если установка возможна, какая модель счетчиков рекомендуется к покупке?

 • Задав запитання: Ирина
 • 2021-09-23 09:03:33

 • Обговорення питання:

  Добрий день! Відповідь буде надана.Будь ласка, назвіть Вашу адресу (№ КВАРТИРИ).

   Питання №325

  Питання:

  Добрый день! Подскажите как восстановить логин и пароль для входа в личный кабинет?

 • Задав запитання: Евгения
 • 2021-07-29 09:56:27

 • Обговорення питання:

  Ваш пароль був скинутий, тепер використовуйте пароль який був виданий Вам спочатку.
  Гарного дня, Дякуємо за звернення!

   Питання №320

  Питання:

  Добрый день! Как можно отказаться от бумажной квитанции?

 • Задав запитання: Татьяна
 • 2021-06-13 09:12:12

 • Обговорення питання:

  У відповідності до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», Правил 830 -плата за абонентське обслуговування сплачується споживачами послуг з постачання теплової енергії, які уклали з виконавцями послуг індивідуальні договори. З 19.10.2020 року між ТОВ «БАХМУТ - ЕНЕРГІЯ» та всіма споживачами послуги з постачання теплової енергії, яку надає ТОВ «БАХМУТ - ЕНЕРГІЯ» існує публічний договір, текст якого опублікований на офіційному сайті ТОВ «БАХМУТ - ЕНЕРГІЯ»: http://are-energija.com.

  Станом на 01.05.2021р. плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії) для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги.Отже,це не тільки роздруківка рахунків та їх доставка.
  Плата за абонентське обслуговування визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс., але не більше ніж граничний розмір, встановлений Кабінетом Міністрів України відповідно до Постанови КМУ від 21.08.2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами». Розрахунковий розмір плати за абонентське обслуговування ТОВ «Бахмут-Енергія» становить 5.00 грн. з абонента в місяць, що значно менше за граничний розмір встановлений Кабінетом міністрів Україн (31.15 грн.). Сплачується споживачами 1 раз на місяць.

  Отже, нарахування оплати за абонентське обслуговування ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» виконується у відповідності до діючого законодавства, є правомірним та підлягає оплаті в повному обсязі.   Питання №317

  Питання:

  Добрый день, подскажите где на сайте находится информация о перечне многоквартирных домов у которых больше половины квартир отключены от центрального отопления? и как часто эта информация обновляется?

 • Задав запитання: Андрей
 • 2021-06-02 11:47:47

 • Обговорення питання:

  Добрий день!Інформація присутня на сайті Бахмутської міської ради,діюча.

   Питання №316

  Питання:

  Обновіть будь ласка данні виписки стану особового рахунку: 13268 З березня місяця жодних дій. Кабінет не дієви. Прошу приділити уваги тому питанню

 • Задав запитання: Сергій
 • 2021-05-06 16:35:41

 • Обговорення питання:

  Добрий день! Оновлені данні будуть після зведення остаточного звіту за попередній місяць.На цей час уточнюючу інформацію можливо отримати за телефонами 0500111266, 0503742034. Вибачаємося за тимчасові незручності.

   Питання №309

  Питання:

  Добрый день. Как можно попасть к Вашему руководителю на приём?

 • Задав запитання: Анна
 • 2021-03-17 10:59:40

 • Обговорення питання:

  Добрій день! По предварительной записи .Телефон 0504726220

   Питання №308

  Питання:

  Доброго дня! в мене на адресу надходить три квитанції від ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» ( рожевого, зеленого та білого кольорів), у квартирі присутнє індивідуальне опалення, стояки які проходять через квартиру теплоізольовані. Розкажіть будь – ласка по кожній квитанції окремо, за що я повинен сплачувати з посиланням на діюче законодавство України??? Прошу надати відповідь, Дякую!

 • Задав запитання: Андрій
 • 2021-03-13 19:56:01

 • Обговорення питання:

  На вводі в житловий будинок за адресою вул.П.ЛУМУМБИ,109 встановлений прилад обліку теплової енергії.. З опалювального періоду 2020-2021 обсяг послуги з постачання теплової енергії, яка надається споживачу, визначається як частина обсягу теплової енергії спожитої будинком, визначена та розподілена згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі Закон), Правил надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених КМУ від 21.08.2019 № 830, Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 № 315 (надалі-Методика) За цією Методикою у будинках зі встановленими на вводі приладами обліку теплової енергії, запроваджується розподіл теплової енергії в будинку як на споживачів, які користуються централізованим опаленням так і на споживачів, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням. Власники квартир та інших вбудованих приміщень, в яких влаштоване індивідуальне опалення , сплачують частку фактично спожитої теплової енергії будинком, яка затрачена на опалення місць загального користування (при наявності приладів обліку тепловоїї енергії) та частку фактично спожитої теплової енергії будинком на функціонування внутрішньобудинкової системи опалення (ст. 10 п.6 Закону).
  У будинку за адресою вул. П.Лумумби,109 відсутні опалювані місця загального користування, теплова енергія на них не розподіляється, оплата не нараховується.
  Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення (в квитанції : теплова енергія на ФВСО) –втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинкової системи опалення поза межами опалюваних приміщень, опалювальних МЗК та допоміжних приміщень (розділ 1 п.2 абзац 5 Методики). За теплоізольовані вертикальні транзитні трубопроводи мережі,які проходять через Ващу квартиру, нарахування не виконується.
  Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення, приймається як частка від загального обсягу теплової енергії, спожитої на опалення будівлі при подачі теплоносія в опалювані приміщення ( втрати теплової енергії розподільчими трубопроводами опалення будинку, прокладеними в підвалі або на горищі) від:
  центрального теплового пункту або теплогенеруючої/когенераційної установки, яка не є автономною-8%. (п.2Методики).
  Таким чином, на ФВСО розподіляється 8% від загального обсягу спожитої теплової енергії будинком, зафіксованого загальнобудинковим приладом обліку теплової енергії. Обсяг теплової енергії на ФВСО визначається за Методикою та розподіляється між споживачами пропорційно до площі квартири (іншого нежитлового приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна). Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення розподіляється також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення (ст. 10 п.6 Закону). Отже, за обсяг, фактично спожитої теплової енергії будинком, яка витрачена на функціонування внутрішньобудинкової системи, сплачують не лише споживачі, які користуються централізованим опаленням, але й ті споживачі, квартири яких обладнані індивідуальним опаленням та інших вбудованих приміщень. Відтепер мешканцям будинку, які мають індивідуальне опалення, будуть надходити платіжні документи на оплату ФВСО.Мешканцям, які користуються централізованим опаленням, в квитанціях вказана графа на оплату теплової енергії на ФВСО, яка раніше входила до загального розрахунку отриманої теплової енергії, зафіксованої приладом обліку будинку, але за мінусом витрат, які відтепер повинні сплачувати власники «індивідуалки». Теплова енергія на ФВСО не є додатково нарахованою – це частка теплової енергії , яка зафіксована загальнобудинковим приладом обліку теплової енергії.
  Тобто,за Методикою виконується розподіл загального обсягу спожитої теплової енергії будинком за адресою вул.П.Лумумби,109 наступним чином:
  -обсяг спожитої теплової енергії на опалення приміщень (для тих, хто користується централізованим опаленням);
  -теплова енергія на ФВСО.(8% від загального обсягу для усіх споживачів у будинку).
  Отже,нарахування оплати за спожиту теплову енергію по квартирі, яка облаштована індивідуальним опаленням, складає:
  -теплова енергія на ФВСО
  Витрати на абонентське обслуговування споживачів не входять до послуги з постачання теплової енергії. Послуга з постачання теплової енергії дорівнює витратам на теплову енергію. Розрахунковий розмір плати за абонентське обслуговування ТОВ «Бахмут-Енергія» становить 5.00 грн. з абонента в місяць, що значно менше за граничний розмір, встановлений Кабінетом міністрів України (31.15грн.). Сплачується споживачами 1 раз на місяць.Така складова як абонентське обслуговування із тарифу на послугу з постачання теплової енергії виключена. Абонентське обслуговування є окремим видом витрат, який постачальник зобов`язаний відображати в платіжних документах окремо.

  Щодо оплати внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку («рожеві» квитанції) пояснюємо наступне. Згідно Закону (ст.3 п.4): вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною сумісною власністю співвласників) будівлі..
  Відповідно ст.6 п.1 Закону витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку
  (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.
  На виконання Закону , Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017
  N2189-VIII, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання» від 05.06.2018 № 129 Рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 11.12.2019 № 308 було встановлено розмір внесків за обслуговування та заміну будинкових вузлів обліку для споживачів товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмут - Енергія». Нарахування проводяться раз в календарний квартал окремо для кожної будівлі, залежно від кількості приміщень в будинку, починаючи з 01.01.2020.
  Надаємо наступну інформацію щодо нарахування за послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж («зелені» квитанції).
  Рішенням Бахмутської міської ради від 25.05.2016 № 6/85-1501 встановлено, що в житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Бахмут житлово-комунальна послуга централізованого опалення надається із використанням внутрішньобудинкових мереж теплопостачання. Згідно цьому рішенню, з 01.07.2016 року внутрішньобудинкові мережі теплопостачання житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Бахмут було передано на обслуговування ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ», з передачею тарифної складової по обслуговуванню теплових мереж теплопостачання від житлово-експлутаційних організацій.
  Також рішенням виконкому Бахмутської міської ради від 13.07.2016р.№150 «Про тарифи на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем централізованого опалення для населення м. Бахмута, яке мешкає у комунальному житловому фонді» було виключено складові, які пов’язані з технічним обслуговуванням та поточним ремонтом внутрішньо будинкових мереж централізованого опалення із складу скорегованих тарифів на послуги по утриманню будинків,споруд та прибудинкових територій для населення міста Бахмут, яке проживає в комунальному житловому фонді та дозволено ТОВ «Бахмут-Енергія» (п.2 рішення,стосується ТОВ «Бахмут-Енергія») використання виключених складових скоригованих тарифів для надання підприємством послуг ,які пов`язані з технічним обслуговуванням та поточним ремонтом внутрішньобудинкових систем централізованого опалення.
  Згідно діючого українського законодавства, співвласники квартир повинні приймати участь у витратах на технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж пропорційно опалювальній площі квартири. Відключення від мереж централізованого опалення не може бути підставою відмови від оплати за указані послуги згідно зі статтею 360 Цивільного кодексу України.
  Власникам квартир у багатоповерховому житловому будинку на праві спільної загальної власності належать приміщення загального користування, опорні конструкції будівель, механічне, електричне та інше обладнання за межами та всередині квартири, яке обслуговує більш однієї квартири, а також споруди,будови, які призначені для забезпечення потреб квартир, а також власників нежилих приміщень, розташованих в житловому будинку (стаття 382 Цивільного кодексу України).
  До внутрішньобудинкового інженерного обладнання відносяться інженерні комунікації і технічні пристрої, які забезпечують санітарно-гігієнічні умови та безпечну експлуатацію квартир (це, крім іншого, також і внутрішньобудинкові мережі централізованого опалення).
  Таким чином, внутрішньобудинкові мережі централізованого опалення є невід’ємною часткою інженерно-технічного обладнання житлового будинку.
  Мова йдеться саме про обслуговування внутрішньобудинкової, а не внутрішньоквартирної системи опалення.
  Оплата за послуги нараховується щомісяця, протягом календарного року.
  У зв’язку з переходом на нові договірні відносини, ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» з 01 грудня 2020 року надання послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем централізованого опалення виконується на договірній основі (в данному випадку із балансоутримувачем будинку).   Питання №307

  Питання:

  Мой вопрос № 304. Сколько нужно времени, чтобы его "рассмотреть"? Год, два?.. Это нежелание отказываться от навязанных к оплате 5 грн?

 • Задав запитання: Николай
 • 2021-03-09 10:41:42

 • Обговорення питання:

  Добрий день! Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за для відшкодування витрат виконавця, пов'язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обчислень індивідуальних рахунків споживачів (нарахування, оплати послуг), формування рахунків, доставка рахунків споживачам.
  Плата за абонентське обслуговування визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс., але не більше ніж граничний розмір встановлений Кабінетом Міністрів України . Відповідно до Постанови КМУ від 21.08.2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами»: станом на 01.08.2020 року граничний розмір плати становить 31,15 грн з ПДВ з одного абонента. Розрахунковий розмір плати за абонентське обслуговування ТОВ «Бахмут-Енергія» становить 5.00 грн. з абонента в місяць, що значно менше за граничний розмір встановлений Кабінетом міністрів України. Сплачується споживачами 1 раз на місяць.


  ←назад   1  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]   вперед→


  Задайте своє питання:

  *Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” питання, пов'язані з фінансовими даними Вашого особового рахунку, задавати не можна, тому що цей розділ сайту є загальнодоступним.